KOŠARKASPORTZVORNIKАКТУЕЛНО

Košarkaši Drine Princip poraženi u Prijedoru

Košarkaši Drine Princip poraženi su u 11. kolu Prve lige Republike Srpske na gostovanju kod ekipe Prijedor – Spartak rezultatom 93:78.

Zvorničani su odlično odigrali prve dvije četvrtine te se na poluvrijeme otišlo sa minimalnom predošću domaćina 43:42. Ključni detalj utakmice je bilo otvaranje treće četvrtine kada su Prijedorčani napravili seriju od 24:0, a košarkaši Drine Princip skoro sedam minuta nisu postigli koš. Tada je napravljena nedostižna prednost za Zvorničane tako da su domaćini meč lako priveli kraju.

Ovo je treći poraz Zvorničanima u ovoj sezoni, a ostvarili su i osam pobjeda. Najefikasniji u redovima Drine Princip bio je Strahinja Mladenović sa 22 poena, Knežević je ubacio 17, a Hajduković 16 poena.